Czy znasz ten głos, który mieszka w Twojej głowie? Jest cichy i bardzo przebiegły. Głos, który odzywa się w chwilach zwątpienia, porażki lub wtedy, kiedy chcesz zrobić, coś co wymaga od Ciebie dużej odwagi. Podcina Ci skrzydła, wyśmiewa się i umniejsza Twojej wartości. Słyszysz, kiedy mówi, że jesteś nie dość dobry, nie dość silny lub nie dość wystarczający. Zachęca Cię, żebyś odpuścił, poddał się i nie robił tego, co mógłbyś zmienić to, w czym właśnie jesteś..

 

Czytaj więcej..

Kolejna znajoma zadzwoniła do mnie i narzeka. Narzeka na swój los i na to, że świat jej nie sprzyja. Mąż ją wkurza i po raz kolejny odmówił jej pomocy. Chciałaby wrócić do pracy, ale przecież są dzieci w wieku szkolnym, które potrzebują jej wsparcia. Jej życie jest beznadziejne i nie jest szczęśliwa. Ale w tym trwa. Być może dlatego, że wszyscy tak mają – tłumaczy. 

 

Czytaj więcej..

"Wchodzi do domu i krzyczy. Przeszkadza jej, że buty ustawiłem krzywo w przedpokoju oraz to, że firany w salonie są źle ułożone. Czepia się mnie, kiedy gotując obiad nie odkładam wszystkiego na miejsce i wtedy, kiedy siedząc przed telewizorem trzymając nogi na kanapie. W niedziele zamiast miło spędzić czas z rodziną, zawsze o 14.00 musimy jeść obiad w domu..

 

Czytaj więcej..

Niedawno przeprowadziłam długą rozmowę z moją klientką, która przyznała się do tego, że nie wie, czego tak naprawdę chce. Próbowała wykonać Mapę Marzeń, ale zadanie to ją przerosło. Zaprosiłam ją na warsztaty. W trakcie prowadzonych przeze mnie sesji mentor - coachingu oraz warsztatów szkoleniowych zauważyłam, że wiele osób nie wie czego pragnie, a znaczna część z nich nie potrafi określić jakie są ich marzenia.

 

Czytaj więcej..

Być może przyszedł taki moment w Twoim życiu, w którym pragniesz coś zmienić. Szukasz pomysłów na to, żeby Twoje życie stało się lepsze. Nie zawsze jesteś w stanie sam sobie pomóc i potrzebujesz wsparcia. Wsparcie możesz otrzymać od coacha, który będzie towarzyszyć Ci w procesie dojścia do wyznaczonego przez Ciebie celu. 

 

Czytaj więcej..

Created by SOCIAL MADNESS 2022