UMÓW SIĘ NA SZKOLENIE!

Rozwiązał nie tylko moje kluczowe wyzwania, ale i problemy wielu moich klientów. Jest metodą, która w łatwy i prosty sposób daje odpowiedzi na pytania związane z samym sobą. Jest również kluczem do poznania drugiego człowieka.  Poznasz swoje mocne i słabe strony, dzięki temu dowiesz się, w czym jesteś dobry, a czego masz unikać. Co wzmacniać, a co delegować.

 

Wiedzę structogramową możesz zastosować w domu, w kontaktach z bliskimi. Zrozumienie siebie i drugiego człowieka rozwiązuje problemy i konflikty, które często wydają się nie do przejścia. Wystarczy ZROZUMIEĆ, ZAAKCEPTOWAĆ i STOSOWAĆ. Nie oznacza, że nie pojawiają się wyzwania. Różnica jednak polega na tym, że wiesz, z czego wynikają i jak dążyć do ich rozwiązania. 

 

W pracy stajesz się efektywniejszy, ponieważ świadomie podejmujesz się zadań, które są w zgodzie z Tobą. Stajesz się również skuteczniejszym sprzedawcą i lepszym managerem. Nabywasz umiejętność poprawnego komunikowania się z klientami i uczysz się świadomej sprzedaży. STRUCTOGRAM® wdrażasz w życie pierwszego dnia po szkoleniu. Bez dodatkowej nauki, bez frustracji, bez wyrzeczeń. Jest prosty i logiczny.

 

To jedyne takie narzędzie dostępne na rynku!

 

STRUCTOGRAM® nie jest testem psychologicznym. Jest to wiedza oparta na badaniach nad budową mózgu.

STRUCTOGRAM® 4

 

Klucz do przywództwa
i budowania zespołu – to 1 dniowy warsztat szkoleniowy, podczas którego uczysz się jak być skutecznym liderem, jak właściwie przewodzić ludziom i na co zwracać uwagę rekrutują nowe osoy do Twojego zespołu .
 

WIĘCEJ

STRUCTOGRAM® 3

 

Klucz do poznania Klienta – to 2 dniowe szkolenie, którego celem jest nauczenie się wykorzystania wiedzy structogramowej w procesie 5 faz sprzedaży.
Jest to nauka skutecznej komunikacji (werbalnej i niewerbalnej) w sprzedaży, w oparciu o produkt klienta.

 

WIĘCEJ

STRUCTOGRAM® 2

 

Klucz do poznania drugiego człowieka – to 1 dniowe szkolenie, którego celem jest nauczenie się rozpoznawania naturalnego potencjału (mocnych i słabych stron) innych osób, zrozumienie ludzkich odmienności i odpowiedniego komunikowania się z innymi.

WIĘCEJ

STRUCTOGRAM®1

 

Klucz do poznania siebie – to 1 dniowy trening, którego celem jest określenie własnych naturalnych predyspozycji (mocnych i słabych stron . Zmienia myślenie o sobie i innych ludziach. To podstawa wszystkich kolejnych szkoleń.

WIĘCEJ

Szwajcarski system treningowy pomagający w określeniu naturalnych predyspozycji (mocnych i słabych stron) wynikających z pracy mózgu. Daje proste rozwiązania, które wpływają na poprawę zadowolenia i skuteczności w aspektach życia prywatnego oraz zawodowego.

 

Wspiera rozwój osobisty oraz budowanie relacji z innymi.

 

Dzięki metodzie STRUCTOGRAM® możesz poznać fundament własnej osobowości i ewolucyjny zasób własnego mózgu. Nauczysz się korzystać z tego unikatowego potencjału, co wpłynie na osiąganie sukcesów w zgodzie ze sobą. Zdobędziesz wiedzę, która umożliwi Ci rozpoznawanie mocnych i słabych stron u innych osób oraz budowanie właściwych relacji w życiu osobistym oraz biznesowym.

 

STRUCTOGRAM® to narzędzie, które zwiększa sprzedaż i wpływa na świadome przywództwo.

Created by SOCIAL MADNESS 2022