Created by SOCIAL MADNESS 2022

Kinga Klejment ACADEMY

To książka, w której dzielę się nie tylko wiedzą, która pomogła mi dokonać ważnych zmian w moim życiu. Piszę o doświadczeniach, które sprawiły, że stałam się silną i świadomą kobietą.

 

Jest to lektura, dzięki której lepiej zrozumiesz siebie i odkryjesz swoje możliwości. Dodatkowo odnajdziesz w niej wiele ćwiczeń, które ułatwią Ci przejście procesu, którego efektem będzie zmiana myślenia. Pozbędziesz się przekonań, które nie są Twoje i ograniczają Twój naturalny potencjał. Poznasz lepiej siebie i to, czego naprawdę w życiu pragniesz, a nie czego chcą dla Ciebie inni. 

 

Twoja osobowość to połączenie talentów wynikających z genetyki i wpływu środowiska, w którym przyszło Ci żyć. Jesteś inteligentną istotą, która może osiągnąć w życiu to, czego potrzebuje. W książce znajdziesz podpowiedzi, jak możesz to zrobić, żeby w pełni zostać kreatorką swojego życia. Nauczysz się wyznaczać cele i realizować swoje marzenia w zgodzie z tym, co jest dla Ciebie dobre. 

 

Napisałam ten poradnik, żeby zmotywować innych do działania. Chciałabym, żeby więcej ludzi zaznało szczęśliwego życia, wykorzystywało lepiej swoje talenty i miało odwagę do wprowadzania dobrych zmian w swoje życie.

 

Pragnę uświadomić swoich czytelników, że to, co w życiu jest ważne, znajdą w sobie, a nie na zewnątrz siebie. W książce znajdziesz wiele podpowiedzi, dzięki którym Twoje życie stanie się Twoim, a nie kogoś, kim nie jesteś. 

 

Życie w zgodzie ze sobą, to kluczowy element szczęśliwego życia. Zachęcam Cię do lektury, dzięki której zaczniesz proces, który sprawi, że w Twoim życiu pojawią się rozwiązania, na które czekasz.   

„Moje czy Twoje. Jak zdobyć świadomość swoich możliwości.” 

KUP KSIĄŻKĘ