Created by SOCIAL MADNESS 2022

Kinga Klejment ACADEMY

To książka, w której dzielę się nie tylko wiedzą, która pomogła mi dokonać ważnych zmian w moim życiu. Piszę o doświadczeniach, które sprawiły, że stałam się silną i świadomą kobietą.

 

Jest to lektura, dzięki której lepiej zrozumiesz siebie i odkryjesz swoje możliwości. Dodatkowo odnajdziesz w niej wiele ćwiczeń, które ułatwią Ci przejście procesu, którego efektem będzie zmiana myślenia. Pozbędziesz się przekonań, które nie są Twoje i ograniczają Twój naturalny potencjał. Poznasz lepiej siebie i to, czego naprawdę w życiu pragniesz, a nie czego chcą dla Ciebie inni. 

 

Twoja osobowość to połączenie talentów wynikających z genetyki i wpływu środowiska, w którym przyszło Ci żyć. Jesteś inteligentną istotą, która może osiągnąć w życiu to, czego potrzebuje. W książce znajdziesz podpowiedzi, jak możesz to zrobić, żeby w pełni zostać kreatorką swojego życia. Nauczysz się wyznaczać cele i realizować swoje marzenia w zgodzie z tym, co jest dla Ciebie dobre. 

 

Napisałam ten poradnik, żeby zmotywować innych do działania. Chciałabym, żeby więcej ludzi zaznało szczęśliwego życia, wykorzystywało lepiej swoje talenty i miało odwagę do wprowadzania dobrych zmian w swoje życie.

 

Pragnę uświadomić swoich czytelników, że to, co w życiu jest ważne, znajdą w sobie, a nie na zewnątrz siebie. W książce znajdziesz wiele podpowiedzi, dzięki którym Twoje życie stanie się Twoim, a nie kogoś, kim nie jesteś. 

 

Życie w zgodzie ze sobą, to kluczowy element szczęśliwego życia. Zachęcam Cię do lektury, dzięki której zaczniesz proces, który sprawi, że w Twoim życiu pojawią się rozwiązania, na które czekasz.   

„Moje czy Twoje. Jak zdobyć świadomość swoich możliwości.” 

KUP KSIĄŻKĘ

Czas to jedna z najcenniejszych wartości. Każdego dnia masz 24 godziny i tylko od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz
i czego w tym czasie dokonasz.
Być może nikt nie nauczył Cię, w jaki sposób właściwie zarządzać sobą w czasie? Może próbowałaś już jakichś metod, ale wciąż jesteś zabiegana, zmęczona i wrzucasz się w poczucie winy, że czegoś nie zdążyłaś zrobić? Zawsze możesz to zmienić!
W tym poradniku rozwojowym przedstawię Ci moje podejście
do zarządzania sobą w czasie. Zapewniam, że przy wykorzystaniu prostych metod, dopasowanych do Twoich potrzeb oraz osobowości, możesz nauczyć się dokonywać właściwych dla siebie wyborów
i planować to, co powinnaś lub chcesz zrobić.
Zacznij skutecznie zarządzać sobą w czasie i ciesz się z życia.
Jest tyle wspaniałych rzeczy, które możesz zrobić! Właściwe podejście do siebie i czasu może zmienić Twoje życie na lepsze.
 
Spis treści:
SPIS TREŚCI
1. Powody, dla których brakuje nam czasu i tak trudno
jest nam robić to, czego chcemy lub co powinnyśmy
2. Uporządkowanie czasu i przestrzeni 
3. Wyznaczanie celów i spełnianie marzeń
4. Sposoby na radzenie sobie z uciekającym czasem

 

W tej książce znajdziesz podpowiedzi na to, jak zmienić swoje działania, żeby skutecznie realizować to, co chcesz robić. 
Przedstawiłam parę sposobów, z których możesz wybrać te, które są najbardziej w zgodzie z Tobą i dzięki którym możesz coś w sobie zmienić. 

Pamiętaj, że jeśli chesz sokonać jakiejkolwiek zmiany w życiu, zawsze zacznij od siebie. To jena z najważniejszych zasad, która jest kluczem do Twojego sukcesu. 
 

„Jak skutecznie 
zarządzać 
sobą w czasie?” 

KUP KSIĄŻKĘ

KUP E-BOOKA