Created by SOCIAL MADNESS 2022

Kinga Klejment ACADEMY

Świadomy rozwój to Klucz do SUKCESU, zarówno w sferze życia osobistego, jak i zawodowego.

 

POZYTYWNE MYŚLENIE wspiera rozwój i zmianę. Optymistom, żyje się lepiej i łatwiej, co potwierdzają badania. Dlatego w duchu psychologii pozytywnej, zachęcam do dobrej zmiany.

 

Zapraszam na podcast “Pozytywnie o ROZWOJU”, który pomoże ci poznać lepiej siebie, być sobą i sięgnąć po więcej. Będzie o rozwoju i jego wpływie na życie osobiste oraz zawodowe.

SPOTIFY

Odcinki

Człowiek powinien świadomie rozwijać się do końca swoich dni. Każda zmiana czegoś Cię uczy i pokazuje nowe rozwiązania. Zaczynasz widzieć siebie i swoje życie z innej perspektywy. Wykorzystujesz nowe możliwości. Dzisiaj jest najlepszy czas, żeby zacząć zmianę. Zostań kreatorem własnego życia. Poznaj siebie, naucz się komunikować z innymi i bądź szczęśliwy!

Tym razem AFIRMACJE Pewności Siebie. Wysłuchaj, zapamiętaj i uwierz w siebie. Jesteś Kreatorką swojego życia.

Przyszedł czas na planowanie. Kończymy pierwszy kwartał 2022 roku. Zastanawiam się, jak wiele osób zrealizowało swoje Noworoczne Postanowienia i czy wszyscy radzą sobie z planowaniem swojej codzienności? Jeśli jesteś ciekawy, jaką wiedzę ja wykorzystuję planując swoją przyszłość, zapraszam do drugiego już Podcastu “Pozytywnie o rozwoju”. Dzisiaj będzie o tym “Jak skutecznie planować?”. 

Każdy jest inny, każdy wyjątkowy. Nie przeżyjesz życia za swoje dziecko, ale możesz sprawić, że będzie szczęśliwe. „Pozytywnie o o ROZWOJU” to przestrzeń, w której dzielę się pomocną wiedzą i doświadczeniem.

Wyzwaniem wielu kobiet jest brak pewności siebie, uległość, niewspierające przekonania… i wiele innych przyczyn tego, że czują się nie dość dobre. Jeśli i Ty tak myślisz to wiedz, że jest to tylko Twoja prawda o samej sobie. Jesteś utalentowana, wystarczająca i masz jeszcze wiele niewykorzystanych możliwości. Od Ciebie zależy to, co o sobie myślisz. Myśl, że jesteś dość dobra. 😉 Posłuchaj, zainspiruj się i działaj.

Zastanów się co jest dla Ciebie ważne i za co powinieneś podziękować? Co chcesz mieć, a czego mieć nie musisz? Sesje wdzięczności, które polecam to praktyka, która zmienia podejście do życia. Widzisz i czujesz więcej. 

O Coachingu krąży wiele mitów, ale czy wiesz, czym tak naprawdę jest? Zapraszam Cię do wysłuchania tego, czym coaching naprawdę jest. Być może jest to forma wsparcia, która pomoże Ci realizację Twoich celów? 

Pierwszy Dzień Wiosny to dobry czas, żeby coś zrobić i sięgnąć po więcej. Obudzić się i żyć. Pobudzić pozytywną energię oraz zaplanować przyszłość. Posłuchaj, co możesz dla siebie zrobić, żeby z odpowiednią energią realizować potrzebne Ci cele. Zapraszam do słuchania.

POSŁUCHAJ!

POSŁUCHAJ!

POSŁUCHAJ!

POSŁUCHAJ!

POSŁUCHAJ!

POSŁUCHAJ!

POSŁUCHAJ!

POSŁUCHAJ!

POSŁUCHAJ!

POSŁUCHAJ!

1. Po co ta zmiana?

2. Jak skutecznie planować?

Kobiece afirmacje pewności siebie

3. Pozwól dzieciom wybierać!

4. Nie jestem dość dobra!

5. Wdzięczność

6. Czym jest coaching?

7. Obudź się do życia!

8. ASERTYWNOŚĆ na codzień i od święta!

9. Moc WDZIĘCZNOŚCI!

ASERTYWNOŚĆ to wciąż nieznane, nieużywane, a nawet błędnie rozumiane pojęcie. Jednak bardzo istotne w budowaniu pewności siebie. Zapraszam Cię na krótki wykład, czym jest asertywność i jak możesz ją wykorzystać w komunikacji z innymi. Zapraszam po więcej inspirujących tematów na stronę www.kingaklejment.pl oraz na Facebook , Linkedin i Instagram.

Nauczyłam się doceniać, a nie oceniać, działać, a nie czekać. Nauczyłam się również dziękować i czuć wdzięczność w sercu. Czego i Tobie życzę. Wdzięczność wspiera i czyni człowieka szczęśliwym. Wdzięczność uskrzydla i wzbogaca. Dzisiaj jestem wdzięczna szczególnie. Cudownych chwil z wdzięcznością!