Dobrze, że mój prawnik polecił mi Ciebie. Wzmocniłaś moją pewność siebie, dzięki czemu lepiej wypadłam w sądzie i na negocjacjach. Mój były już mąż nie przypuszczał, że na sali rozpraw spotka się z tak silnym przeciwnikiem. Inwestycja warta polecenia.

 

Marlena - samodzielna mam trójki dzieci

Kingo, to co robisz jest naprawdę mega niesamowite. Jesteś niezwykła, potrafisz zmieniać nie tylko siebie, ale ludzi, którzy chcą być szczęśliwi i poszukują w życiu swojej drogi, a raczej Mistrza-przewodnika, który skieruje na właściwe tory. Dla mnie jesteś takim Aniołem prowadzącym mnie ku szczęściu. Dziękuję Ci, że we właściwym czasie i miejscu byłeś na mojej drodze.

 

Agnieszka P.

Zmiana myślenia, zmiana działania i zmiana życia. Dziękuję Ci za tą drogę, która uświadomiła mi, jak dużo jeszcze mogę osiągnąć będąc całkowicie sobą. Spotkania z Tobą stały się moim osobistym Kluczem do Sukcesu. 

 

Emilia - Agent Nieruchomości


Metamorfoza zawsze kojarzyła mi się z wyglądem zewnętrznym. Okazało się jednak, że zmiany potrzebowało moje wnętrze. Potrzebowałam tej pewności siebie i asertywności, których nigdy nie rozumiałam. Poznałam swoje talenty i nauczyłam się ich wykorzystywać. Dzisiaj fruwam w biznesie, a w życiu osobistym buduję trwałe relacje.

 

Małgosia - Ubezpieczenia

Chciałbym serdecznie podziękować za szkolenia STRUCTOGRAM prowadzone przez Ciebie oraz gorąco potwierdzić, że warto było uczestniczyć Twoich w szkoleniach. Treść szkoleń miała i w dalszym ciągu ma wpływ na moje życie, które polega na bardzo wielu codziennych relacjach z różnymi ludźmi, rozmowach, negocjacjach, ustaleniach, udzielaniu odpowiedzi, zadawaniu pytań jednym słowem na komunikacji z ludźmi poprzez rozmowy twarzą w twarz, w cztery oczy oraz w większych kilkunastoosobowych lub mniejszych grupach. Niejednokrotnie takie spotkania w czasie pandemii odbywają się zdalnie poprzez komunikatory lub poprzez słowo pisane ale w dalszym ciągu są to relacje z wieloma bardzo różnymi ludźmi.

 

Jacek w. - Dyrektor Zarządzający

Created by SOCIAL MADNESS 2022

Co mówią moi klienci